Products

3427 products

FINigrana® Aleppo Haarseife Sensitiv Bio 100g
Price: 4,71 € Unit price: 47,10 €/kg
FINigrana® Aleppo Hair Soap Sensitive Organic 100g
Sold Out
FINigrana® Aleppo Seifenflocken Olive Bio 250g
Sale price: 6,93 € Regular price:8,15 € Unit price: 27,72 €/kg
FINigrana® Aleppo soap flakes olive organic 250g
-15%
FINigrana® Alepposeife 24% Lorbeeröl 100gr
Sale price: 6,02 € Regular price:7,08 € Unit price: 60,20 €/kg
FINigrana® Aleppo Soap 24% Laurel Oil 100gr
-15%
FINigrana® Alepposeife 30% terra rossa Bio 200g
Price: 4,94 € Unit price: 24,70 €/kg
FINigrana® Aleppo soap 30% terra rossa organic 200g
Sold Out
FINigrana® Alepposeife 32% Lorbeeröl 165gr
Price: 9,98 € Unit price: 60,48 €/kg
FINigrana® Aleppo Soap 32% Laurel Oil 165gr
FINigrana® Alepposeife 4% Lorbeeröl 180gr
Price: 4,58 € Unit price: 25,44 €/kg
FINigrana® Aleppo Soap 4% Laurel Oil 180gr
FINigrana® Bio-Karitécreme soft Bio 100ml
Sale price: 12,49 € Regular price:14,70 € Unit price: 124,90 €/L
FINigrana® organic shea cream soft organic 100ml
-15%
FINigrana® Gäste-Alepposeifen Oliven Bio 25g
Sale price: 1,32 € Regular price:1,55 € Unit price: 52,80 €/kg
FINigrana® Guest Aleppo Soap Olives Organic 25g
-15%
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 100ml
Price: 8,45 € Unit price: 84,50 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 100ml
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 25ml
Price: 4,90 € Unit price: 196,00 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 25ml
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 350ml
Price: 14,34 € Unit price: 40,97 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 350ml
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 500ml
Price: 14,99 € Unit price: 29,98 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 500ml
Fontaine Heringsfilets in Tomatencreme Bio
Sale price: 3,87 € Regular price:4,55 € Unit price: 19,35 €/kg
Fontaine herring fillets in tomato cream organic
-15%
Fontaine Thunfisch hell in Bio-Olivenöl 120 g
Price: 4,19 € Unit price: 34,92 €/kg
Fontaine light tuna in organic olive oil 120 g
Geschenkset Handseifen von Sonett Bio
Price: 7,41 € Unit price: 7,41 €/L
Sonett Bio hand soap gift set
Geschenkset Streich "Brotzeit"
Sale price: 19,99 € Regular price:29,99 €
Prank "Brotzeit" gift set
-33%
GOKI Bausteine kleiner Regenbogen aus Holz
Sale price: 18,76 € Regular price:22,07 €
GOKI Wooden Small Rainbow Building Blocks
-15%
GOKI Bausteine Regenbogen aus Holz
Sale price: 43,79 € Regular price:51,52 €
GOKI Wooden Rainbow Building Blocks
-15%
GOKI Wackeltiere Afrika aus Holz (1 Zufallsfigur)
Sale price: 3,02 € Regular price:3,11 €
GOKI Wooden Wobbly Animals Africa (1 random figure)
-3%
Govinda Akazienfaser Bio 100g
Price: 4,89 € Unit price: 48,90 €/kg
Govinda Acacia Fiber Organic 100g
Govinda Chiasamen Bio 200g
Sale price: 4,06 € Regular price:4,78 € Unit price: 20,30 €/kg
Govinda Chia Seeds Organic 200g
-15%
Govinda Chiasamen Bio 450g
Sale price: 6,80 € Regular price:6,99 € Unit price: 15,11 €/kg
Govinda Chia Seeds Organic 450g
-3%
Govinda Erdmandel Creme Bio 250 g
Price: 5,27 € Unit price: 21,08 €/kg
Govinda Tigernut Cream Organic 250 g
Govinda Erdmandeln-Bio 400g geröstet und gemahlen
Sale price: 6,95 € Regular price:7,29 € Unit price: 17,38 €/kg
Govinda Organic Tigernuts 400g roasted and ground
-5%
Govinda Flohsamenschalen 250g
Price: 8,28 € Unit price: 33,12 €/kg
Govinda psyllium husk 250g
Govinda Hagebutten Pulver 220g Bio
Price: 7,41 € Unit price: 33,68 €/kg
Govinda Rosehip Powder 220g Organic
Govinda Kürbiskern-Proteinpulver Bio 400g
Price: 10,89 € Unit price: 27,23 €/kg
Govinda Pumpkin Seed Protein Powder Organic 400g
Govinda Kurkuma-Kapseln Bio 45 g
Price: 9,99 € Unit price: 222,00 €/kg
Govinda Turmeric Capsules Organic 45 g
Govinda Reis-Proteinpulver Bio 400g
Price: 12,88 € Unit price: 32,20 €/kg
Govinda rice protein powder organic 400g
Govinda Rotes Linsenmehl Bio, 450 g
Price: 4,48 € Unit price: 9,96 €/kg
Govinda Rotes Linsenmehl Bio, 450 g
Govinda Triphala Kapseln Bio 45g
Price: 9,99 € Unit price: 222,00 €/kg
Govinda Triphala Capsules Organic 45g
Sold Out
Greenic Hagebutte Trinkpulver Bio, 130 g
Price: 10,79 € Unit price: 83,00 €/kg
Greenic Hagebutte Trinkpulver Bio, 130 g
Greenic Meno Balance Trinkpulver Bio, 110 g
Price: 12,95 € Unit price: 117,73 €/kg
Greenic Meno Balance Trinkpulver Bio, 110 g
Greenic Zyklus Balance Trinkpulver Bio, 120 g
Price: 12,59 € Unit price: 104,92 €/kg
Greenic Zyklus Balance Trinkpulver Bio, 120 g
Greenorganics Bio Espresso ganze Bohne 1Kg
Price: 26,22 € Unit price: 26,22 €/kg
Greenorganics organic espresso whole bean 1kg
greenorganics Kichererbsen Bio 500g
Sale price: 2,85 € Regular price:3,35 € Unit price: 5,70 €/kg
greenorganics Chickpeas Organic 500g
-15%
GRN [GRÜN] 3in1 Body Wash Energetisierend Bio
Sale price: 5,55 € Regular price:6,49 € Unit price: 27,75 €/L
GRN [GREEN] 3in1 Body Wash Energizing Organic
-14%
GRN [GRÜN] Shampoo Reparatur BIO-OLIVE & BIO-GRANATAPFEL 250ml
Sold Out