3427 products
Sale price:
4,98 €
Regular price:5,99 €
Unit price:
1.245,00 €/kg
Farfalla Cistrose For every skin, organic lip balm 4g
-17%
Sale price:
27,26 €
Regular price:33,90 €
Unit price:
545,20 €/L
Farfalla rose, natural eau de cologne organic 50ml
-20%
Sale price:
9,58 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
127,73 €/L
Farfalla Rose Blossom, Organic Plant Water, Regenerating 75ml
-12%
Sale price:
4,77 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
318,00 €/kg
Farfalla Rose Geranium / Comforting, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-3%
Sale price:
7,95 €
Regular price:9,90 €
Unit price:
159,00 €/L
Farfalla Sage, Herbal Fresh Deodorant Roll-on Organic 50ml
-20%
Sale price:
4,64 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
309,33 €/kg
Farfalla Sandalwood / Compassion, Faircense Incense Sticks Organic 15g
Sold Out
-5%
Sale price:
16,26 €
Regular price:19,90 €
Unit price:
3.252,00 €/L
Farfalla Gently Relaxed Melissa 10% Organic Oil (90% Jojoba), 5ml
-18%
Sale price:
11,35 €
Regular price:13,90 €
Unit price:
2.270,00 €/L
Farfalla Gently Relaxed Neroli 10% Organic Oil (Orange Blossom), 5ml
Sold Out
-18%
Sale price:
11,35 €
Regular price:12,90 €
Unit price:
1.135,00 €/L
Farfalla Sleep Well Lavender fine organic Grand Cru, essential oil 10ml
Sold Out
-12%
Sale price:
13,21 €
Regular price:15,90 €
Unit price:
66,05 €/L
Farfalla Sleep Well, Good Night Bubble Bath Organic 200ml
-17%
Sale price:
9,73 €
Regular price:11,90 €
Unit price:
1.946,00 €/L
Farfalla Sleep Well, Lavender, Good Night Aroma Blend Organic 5ml
Sold Out
-18%
Sale price:
11,35 €
Regular price:13,90 €
Unit price:
151,33 €/L
Farfalla Sleep Well, Lavender, Good Night Organic Room Spray 75ml
Sold Out
-18%
Sale price:
6,39 €
Regular price:7,90 €
Unit price:
213,00 €/L
Farfalla Sleep Well, Lavender, Good Night Pillow Spray Organic 30ml
-19%
Sale price:
9,07 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
45,35 €/L
Farfalla Butterfly Garden, Shower Gel Organic 200ml
-17%
Sale price:
8,91 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
1.782,00 €/L
Farfalla Be refreshed, Grapefruit organic, essential oil 5ml
-18%
Sale price:
11,35 €
Regular price:13,90 €
Unit price:
151,33 €/L
Farfalla Be refreshed, Lemongrass, Atmosphère organic room spray 75ml
-18%
Sale price:
7,27 €
Regular price:8,90 €
Unit price:
727,00 €/L
Farfalla Be refreshed, Orange sweet organic, essential oil 10ml
Sold Out
-18%
Sale price:
9,73 €
Regular price:11,90 €
Unit price:
973,00 €/L
Farfalla Be refreshed, Peppermint organic Grand Cru, essential oil 10ml
-18%
Price:
12,90 €
Unit price:
172,00 €/L
Farfalla Be refreshed, Quiet Place Organic Room Spray Organic 75ml
Sold Out
Sale price:
8,91 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
891,00 €/L
Farfalla Be refreshed, Lemon organic, essential oil 10ml
-18%
Price:
13,90 €
Unit price:
185,33 €/L
Farfalla Be refreshed, Lemon, Refreshing Organic Room Spray 75ml
Sale price:
10,55 €
Regular price:12,90 €
Unit price:
2.110,00 €/L
Farfalla Be refreshed, Lemon, Refreshment Aroma Blend Organic 5ml
Sold Out
-18%
Sale price:
12,87 €
Regular price:13,90 €
Unit price:
128,70 €/kg
Farfalla Shea, Organic Shea Butter, Moisture 100g
Sold Out
-7%
Sale price:
16,86 €
Regular price:19,90 €
Unit price:
562,00 €/L
Farfalla Skinclear Mattifier Fluid, Derma Pro Biome Bio 30ml
-15%
Sale price:
16,86 €
Regular price:19,90 €
Unit price:
337,20 €/L
Farfalla Skinclear Sebum Control Mineral Mask, Derma Pro Biome Bio 50ml
Sold Out
-15%
Sale price:
16,86 €
Regular price:19,90 €
Unit price:
1.124,00 €/L
Farfalla Skinclear Sebum Control Night Serum, Derma Pro Biome Bio 15ml
-15%
Sale price:
9,36 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
46,80 €/L
Farfalla Summer Happiness Shower Gel Organic 200ml
-14%
Sale price:
59,89 €
Regular price:59,90 €
Unit price:
1.197,80 €/L
Farfalla Sonnenglück, natural eau de parfum, organic 50ml
-0%
Sale price:
8,76 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
116,80 €/L
Farfalla Tea Tree, Organic Plant Water, Clarifying 75ml
-20%
Sale price:
25,32 €
Regular price:29,90 €
Unit price:
844,00 €/L
Farfalla Ultrasens Anti-Redness Fluid, Derma Pro Biome Bio 30ml
Sold Out
-15%
Sale price:
25,32 €
Regular price:29,90 €
Unit price:
844,00 €/L
Farfalla Ultrasens Repair & Calm Cream, Derma Pro Biome Bio 30ml
-15%
Price:
30,66 €
Unit price:
1.022,00 €/L
Farfalla Vanilla Glow Happy Cream, Happy Booster Organic 30ml
Sale price:
44,03 €
Regular price:54,90 €
Unit price:
880,60 €/L
Farfalla vanilla nuvola, natural eau de parfum organic 50ml
-20%
Sale price:
9,73 €
Regular price:11,90 €
Unit price:
1.946,00 €/L
Farfalla Vanilla, Security Aroma Blend Organic 5ml
-18%
Sale price:
4,76 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
317,33 €/kg
Farfalla Vanilla/Benzoin / Good Luck, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-3%
Sale price:
4,27 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
284,67 €/kg
Farfalla Vetiver / Tropical Forest, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-13%
Sale price:
9,07 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
45,35 €/L
Farfalla Waldzauber, Shower Gel Organic 200ml
-17%
Sale price:
4,64 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
309,33 €/kg
Farfalla Frankincense / Aura, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-5%
Sale price:
12,78 €
Regular price:15,90 €
Unit price:
426,00 €/L
Farfalla Wild Rose, Organic Care Oil, regenerating 30ml
-20%
Sale price:
40,02 €
Regular price:49,90 €
Unit price:
800,40 €/L
Farfalla woody bergamot, natural eau de parfum organic 50ml
-20%
Sale price:
4,77 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
318,00 €/kg
Farfalla Ylang Ylang / Joy of Life, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-3%
Sale price:
4,27 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
284,67 €/kg
Farfalla Cedar / Forest Breeze, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-13%
Sale price:
4,27 €
Regular price:4,90 €
Unit price:
284,67 €/kg
Farfalla Cinnamon / Warming, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-13%
Sale price:
6,47 €
Regular price:7,90 €
Unit price:
1.294,00 €/L
Farfalla Swiss Pine Organic Oil – Wild Harvest, essential, 5ml
-18%
Sale price:
28,74 €
Regular price:33,90 €
Farfalla cylinder incense burner beige, with sieve
Sold Out
-15%
Sale price:
8,35 €
Regular price:9,83 €
Unit price:
37,95 €/kg
Finck Original Ayurveda Organic Ghee 220 g
-15%