Products

3427 products

Farfalla Grapefruit, Haargel Bio 100ml
Sale price: 9,87 € Regular price:11,90 € Unit price: 98,70 €/L
Farfalla Grapefruit, Hair Gel Organic 100ml
-17%
Farfalla Gurkensamen, Bio-Pflegeöl, Feuchtigkeit 30ml
Sale price: 15,45 € Regular price:18,18 € Unit price: 515,00 €/L
Farfalla Cucumber Seeds, Organic Care Oil, Moisture 30ml
-15%
Farfalla Hamamelis, Bio-Pflanzenwasser, beruhigend 75ml
Sale price: 8,76 € Regular price:10,90 € Unit price: 116,80 €/L
Farfalla Hamamelis, organic plant water, soothing 75ml
-20%
Farfalla Hippie rose Happiness Handcreme Bio 50ml
Sale price: 8,25 € Regular price:9,90 € Unit price: 165,00 €/L
Farfalla Hippie rose Happiness Hand Cream Organic 50ml
-17%
Farfalla Hippie rose Happiness, Deo-Spray Bio 100ml
Sale price: 9,87 € Regular price:11,90 € Unit price: 98,70 €/L
Farfalla Hippie rose Happiness, deodorant spray organic 100ml
-17%
Farfalla Hippie rose Happiness, Duschgel Bio 200ml
Sale price: 9,76 € Regular price:9,90 € Unit price: 48,80 €/L
Farfalla Hippie rose Happiness, Shower Gel Organic 200ml
-1%
Farfalla Hippie rose Happiness, Körperlotion Bio 150ml
Sale price: 14,03 € Regular price:16,90 € Unit price: 93,53 €/L
Farfalla Hippie rose Happiness, Body Lotion Organic 150ml
-17%
Farfalla hippie rose, natural eau de parfum Bio 50ml
Sale price: 44,03 € Regular price:54,90 € Unit price: 880,60 €/L
Farfalla hippie rose, natural eau de parfum organic 50ml
Sold Out -20%
Farfalla Immortelle, Bio-Pflanzenwasser, regenerierend 75ml
Sale price: 9,44 € Regular price:9,90 € Unit price: 125,87 €/L
Farfalla Immortelle, organic plant water, regenerating 75ml
-5%
Farfalla Intense Sleep AHA Gesichtsfluid, Night Recovery Effect Bio 30ml
Sale price: 33,20 € Regular price:39,90 € Unit price: 1.106,67 €/L
Farfalla Intense Sleep AHA Facial Fluid, Night Recovery Effect Bio 30ml
Sold Out -17%
Farfalla Intense Sleep Nachtcreme, Night Recovery Effect Bio 75ml
Sale price: 33,20 € Regular price:39,90 € Unit price: 442,67 €/L
Farfalla Intense Sleep Night Cream, Night Recovery Effect Bio 75ml
Sold Out -17%
Farfalla Jojoba, Bio-Pflegeöl, Feuchtigkeit 75ml
Sale price: 13,75 € Regular price:14,90 € Unit price: 183,33 €/L
Farfalla Jojoba, Organic Care Oil, Moisture 75ml
-8%
Farfalla Kamille, Bio-Pflanzenwasser, beruhigend 75ml
Sale price: 8,76 € Regular price:10,90 € Unit price: 116,80 €/L
Farfalla Chamomile, organic plant water, soothing 75ml
Sold Out -20%
Farfalla Kornblume, Bio-Pflanzenwasser, beruhigend 75ml
Sale price: 9,58 € Regular price:11,90 € Unit price: 127,73 €/L
Farfalla Cornflower, organic plant water, soothing 75ml
-19%
Farfalla Lavendel / Anti-Stress, Faircense Räucherstäbchen Bio 15g
Sale price: 4,73 € Regular price:4,90 € Unit price: 315,33 €/kg
Farfalla Lavender / Anti-Stress, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-3%
Farfalla Lavendelblüte, Bio-Pflanzenwasser, after sun 75ml
Sale price: 7,95 € Regular price:9,90 € Unit price: 106,00 €/L
Farfalla Lavender Blossom, Organic Plant Water, after sun 75ml
-20%
Farfalla Lavendeltraum Set
Sale price: 20,30 € Regular price:23,88 €
Farfalla Lavender Dream Set
-15%
Farfalla Lebensfreude Mandarine rot bio, ätherisches Öl 10ml
Sale price: 10,48 € Regular price:10,90 € Unit price: 1.048,00 €/L
Farfalla Lebensfreude Mandarin red organic, essential oil 10ml
-4%
Farfalla Lebensfreude, Angelika, Mut & Kraft Aromamischung Bio 5ml
Sale price: 11,36 € Regular price:11,90 € Unit price: 2.272,00 €/L
Farfalla Joy of Life, Angelica, Courage & Strength Aroma Blend Organic 5ml
-5%
Farfalla Lebensfreude, Bergamotte bio, ätherisches Öl 10ml
Sale price: 13,99 € Regular price:14,90 € Unit price: 1.399,00 €/L
Farfalla Lebensfreude, organic bergamot, essential oil 10ml
-6%
Farfalla Lebensfreude, Bergamotte, Lebensfreude Aromamischung Bio 5ml
Sale price: 11,36 € Regular price:11,90 € Unit price: 2.272,00 €/L
Farfalla Joy of Life, Bergamot, Joy of Life Aroma Blend Organic 5ml
-5%
Farfalla Lebensfreude, Glücklichmacher Körperöl Bio 75ml
Sale price: 14,85 € Regular price:17,90 € Unit price: 198,00 €/L
Farfalla Joy of Life, Happiness Body Oil Organic 75ml
Sold Out -17%
Farfalla Lebensfreude, Vanille-Mandarine, Glücksmomente Bio-Raumspray 75ml
Sale price: 11,35 € Regular price:13,90 € Unit price: 151,33 €/L
Farfalla Joy of Life, Vanilla-Mandarin, Moments of Happiness Organic Room Spray 75ml
Sold Out -18%
Farfalla Lemongrass / Relax on Earth, Faircense Räucherstäbchen Bio 15g
Sale price: 4,77 € Regular price:4,90 € Unit price: 318,00 €/kg
Farfalla Lemongrass / Relax on Earth, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-3%
Farfalla Limette, Styling Mousse Bio 150ml
Sale price: 11,51 € Regular price:13,90 € Unit price: 76,73 €/L
Farfalla Lime, Styling Mousse Organic 150ml
-17%
Farfalla Madagaskar Bodybutter Bio 100ml
Sale price: 14,03 € Regular price:16,90 € Unit price: 140,30 €/L
Farfalla Madagascar Body Butter Organic 100ml
Sold Out -17%
Farfalla Madagaskar Duschgel Bio 200ml
Sale price: 9,07 € Regular price:10,90 € Unit price: 45,35 €/L
Farfalla Madagascar shower gel organic 200ml
Sold Out -17%
Farfalla Mandarine Carpe Diem, Duschgel Bio 200ml
Sale price: 8,25 € Regular price:9,90 € Unit price: 41,25 €/L
Farfalla Mandarine Carpe Diem, shower gel organic 200ml
-17%
Farfalla Mandarine Carpe Diem, Feuchtigkeitsspendende Handcreme Bio 50ml
Sale price: 7,95 € Regular price:9,90 € Unit price: 159,00 €/L
Farfalla Mandarine Carpe Diem, Moisturizing Hand Cream Organic 50ml
-20%
Farfalla Mandarine Carpe Diem, Feuchtigkeitsspendende Körperlotion Bio 150ml
Sale price: 13,58 € Regular price:16,90 € Unit price: 90,53 €/L
Farfalla Mandarine Carpe Diem, Moisturizing Body Lotion Organic 150ml
Sold Out -20%
Farfalla Mandarine, Deo-Spray Bio 100ml
Sale price: 9,87 € Regular price:11,90 € Unit price: 98,70 €/L
Farfalla Mandarine, deodorant spray organic 100ml
-17%
Farfalla mandarine, natural eau de cologne Bio 50ml
Sale price: 23,98 € Regular price:29,90 € Unit price: 479,60 €/L
Farfalla mandarine, natural eau de cologne organic 50ml
-20%
Farfalla Mandarine, Zitrusfrischer Deo Roll-on Bio 50ml
Sale price: 7,95 € Regular price:9,90 € Unit price: 159,00 €/L
Farfalla Mandarine, Citrus Fresh Deodorant Roll-on Organic 50ml
-20%
Farfalla Mandarine-Duschpeeling Set
Sale price: 17,24 € Regular price:20,28 €
Farfalla Mandarin Shower Scrub Set
-15%
Farfalla Mandel, Bio-Pflegeöl, Verwöhnzeit 75ml
Sale price: 11,14 € Regular price:12,90 € Unit price: 148,53 €/L
Farfalla Almond, Organic Care Oil, Pampering Time 75ml
-14%
Farfalla Muskeln & Gelenke, Leichte Beine Frische-Gel Bio 100ml
Sale price: 14,33 € Regular price:16,90 € Unit price: 143,30 €/L
Farfalla Muscles & Joints, Light Legs Freshness Gel Organic 100ml
Sold Out -15%
Farfalla Muskeln & Gelenke, Muskelfit Massageöl Bio 75ml
Sale price: 15,15 € Regular price:17,90 € Unit price: 202,00 €/L
Farfalla Muscles & Joints, Musclefit Massage Oil Organic 75ml
-15%
Farfalla Muskeln & Gelenke, Thermo Aktiv Massage-Gel Bio 100ml
Sale price: 14,33 € Regular price:16,90 € Unit price: 143,30 €/L
Farfalla Muscles & Joints, Thermo Active Massage Gel Organic 100ml
-15%
Farfalla Nachtkerze, Bio-Pflegeöl, beruhigend 30ml
Sale price: 11,14 € Regular price:13,90 € Unit price: 371,33 €/L
Farfalla Evening Primrose, Organic Care Oil, Soothing 30ml
Sold Out -20%
Farfalla nomad, natural eau de parfum Bio 50ml
Sale price: 52,15 € Regular price:54,90 € Unit price: 1.043,00 €/L
Farfalla nomad, natural eau de parfum organic 50ml
-5%
Farfalla Orangenblüte C+ Feuchtigkeitscreme, Healthy Aging Bio 30ml
Sale price: 27,32 € Regular price:32,90 € Unit price: 910,67 €/L
Farfalla Orange Blossom C+ Moisturizing Cream, Healthy Aging Organic 30ml
-17%
Farfalla Orangenblüte C+ Wirkstoffserum, Healthy Aging Bio 15ml
Sale price: 22,35 € Regular price:26,90 € Unit price: 1.490,00 €/L
Farfalla Orange Blossom C+ Active Serum, Healthy Aging Organic 15ml
Sold Out -17%
Farfalla Orangenblüte, Bio-Pflanzenwasser, Verwöhnzeit 75ml
Sale price: 7,95 € Regular price:9,90 € Unit price: 106,00 €/L
Farfalla Orange Blossom, Organic Plant Water, Pampering Time 75ml
Sold Out -20%
Farfalla Patchouli / Dream of Asia, Faircense Räucherstäbchen Bio 15g
Sale price: 4,65 € Regular price:4,90 € Unit price: 310,00 €/kg
Farfalla Patchouli / Dream of Asia, Faircense Incense Sticks Organic 15g
-5%
Farfalla Pfefferminze, Bio-Pflanzenwasser, Feuchtigkeit 75ml
Sale price: 10,32 € Regular price:10,90 € Unit price: 137,60 €/L
Farfalla Peppermint, Organic Plant Water, Moisture 75ml
-5%
Farfalla Raumspray Weihnachtsstern Bio 75ml
Price: 12,89 € Unit price: 171,87 €/L
Farfalla Room Spray Poinsettia Organic 75ml
Sold Out
Farfalla Rizinus, Bio-Pflegeöl, regenerierend 75ml
Sale price: 12,08 € Regular price:12,90 € Unit price: 161,07 €/L
Farfalla Ricinus, organic care oil, regenerating 75ml
-6%