3427 products
Sale price:
10,69 €
Regular price:12,90 €
Unit price:
142,53 €/L
Farfalla Mountain Lavender Relax, Foot Balm Organic 75ml
-17%
Sale price:
7,95 €
Regular price:9,90 €
Unit price:
159,00 €/L
Farfalla Mountain Lavender Relax, Beautifully Relaxed Hand Cream Organic 50ml
-20%
Sale price:
13,58 €
Regular price:16,90 €
Unit price:
90,53 €/L
Farfalla Mountain Lavender Relax, Beautifully Relaxed Body Lotion Organic 150ml
Sold Out
-20%
Sale price:
12,78 €
Regular price:15,90 €
Unit price:
63,90 €/L
Farfalla Be Protected, Aura Foam Bath Organic 200ml
-20%
Sale price:
11,35 €
Regular price:13,90 €
Unit price:
2.270,00 €/L
Farfalla Be Protected, Aura, Aura Protection Aroma Blend Organic 5ml
-18%
Price:
13,90 €
Unit price:
185,33 €/L
Farfalla Be Protected, Aura, Protective Organic Room Spray 75ml
Sold Out
Sale price:
12,78 €
Regular price:15,90 €
Unit price:
63,90 €/L
Farfalla Be Protected, Forest Magic Foam Bath Organic 200ml
-20%
Sale price:
11,35 €
Regular price:12,90 €
Unit price:
2.270,00 €/L
Farfalla Be Protected, Frankincense Arabia organic wild collection, essential oil 5ml
-12%
Sale price:
12,24 €
Regular price:12,90 €
Unit price:
2.448,00 €/m
Farfalla Be Protected, Swiss Stone Pine, Forest Magic Aroma Blend Organic 5ml
-5%
Sale price:
12,87 €
Regular price:13,90 €
Unit price:
429,00 €/L
Farfalla Stay healthy, Peppermint Oral Hygiene Spray Organic 30ml
Sold Out
-7%
Sale price:
8,09 €
Regular price:8,90 €
Unit price:
1.618,00 €/L
Farfalla Stay healthy, Ravintsara bio Grand Cru, essential oil 5ml
-9%
Sale price:
7,27 €
Regular price:7,90 €
Unit price:
1.454,00 €/L
Farfalla Stay healthy, tea tree organic wild collection Grand Cru, essential oil 5ml
-8%
Sale price:
24,88 €
Regular price:29,90 €
Unit price:
829,33 €/L
Farfalla Cistrose For every skin, BB Cream light Organic 30ml
Sold Out
-17%
Sale price:
24,88 €
Regular price:29,90 €
Unit price:
829,33 €/L
Farfalla Cistrose For every skin, BB Cream medium Organic 30ml
-17%
Sale price:
2,75 €
Regular price:3,90 €
Unit price:
392,86 €/L
Farfalla Cistrose For every skin, SOS Anti-Fatigue Mask Organic 7ml
-29%
Sale price:
24,95 €
Regular price:25,90 €
Unit price:
24,95 €/L
Farfalla Do it yourself, Shower Gel / Bubble Bath Organic 1L
-4%
Sale price:
20,71 €
Regular price:24,90 €
Unit price:
207,10 €/L
Farfalla Gemstone Oil Anti-Stress Organic 100ml
Sold Out
-17%
Sale price:
20,71 €
Regular price:24,90 €
Unit price:
207,10 €/L
Farfalla Gemstone Oil Security Organic 100ml
Sold Out
-17%
Sale price:
20,71 €
Regular price:24,90 €
Unit price:
207,10 €/L
Farfalla Gemstone Oil Serenity Organic 100ml
Sold Out
-17%
Sale price:
20,71 €
Regular price:24,90 €
Unit price:
207,10 €/L
Farfalla Gemstone Oil Get in Flow Organic 100ml
Sold Out
-17%
Sale price:
20,71 €
Regular price:24,90 €
Unit price:
207,10 €/L
Farfalla Gemstone Oil Fountain of Youth Organic 100ml
-17%
Sale price:
21,12 €
Regular price:24,85 €
Unit price:
211,20 €/L
Farfalla Gemstone Oil Joy of Life Organic 100ml
-15%
Sale price:
20,71 €
Regular price:24,90 €
Unit price:
207,10 €/L
Farfalla Gemstone Oil Regeneration Organic 100ml
Sold Out
-17%
Sale price:
7,95 €
Regular price:9,90 €
Unit price:
159,00 €/L
Farfalla Frangipani, Floral-gentle Deodorant Roll-on Organic 50ml
-20%
Sale price:
28,40 €
Regular price:29,90 €
Unit price:
568,00 €/L
Farfalla frangipani, natural eau de cologne organic 50ml
Sold Out
-5%
Sale price:
12,33 €
Regular price:14,90 €
Unit price:
82,20 €/L
Farfalla Women's Life, Intimate Care Wash Foam Organic 150ml
Sold Out
-17%
Sale price:
11,96 €
Regular price:14,90 €
Unit price:
159,47 €/L
Farfalla Women's Life, Clary Sage, Heat Stop Spray Organic 75ml
-20%
Sale price:
13,52 €
Regular price:16,90 €
Unit price:
450,67 €/L
Farfalla Women's Life, Clary Sage, Intimate Care Oil Organic 30ml
-20%
Sale price:
16,55 €
Regular price:19,90 €
Unit price:
220,67 €/L
Farfalla Women's Life, Stretch Mark Care Oil Organic 75ml
Sold Out
-17%
Sale price:
10,55 €
Regular price:12,90 €
Unit price:
2.110,00 €/L
Farfalla Women's Life, Mood Booster Aroma Blend Organic 5ml
-18%
Sale price:
21,98 €
Regular price:26,90 €
Unit price:
4.396,00 €/L
Farfalla Security Rose Bulgaria 10% essential oil (90% alc.), 5ml
-18%
Sale price:
8,91 €
Regular price:10,90 €
Unit price:
1.782,00 €/L
Farfalla Security, Iris, Kuschelzart Aroma Blend Organic 5ml
-18%
Sale price:
13,21 €
Regular price:15,90 €
Unit price:
176,13 €/L
Farfalla Security, Cuddly Soft Body Oil Organic 75ml
Sold Out
-17%
Sale price:
10,55 €
Regular price:12,90 €
Unit price:
140,67 €/L
Farfalla Security, Cuddle Time Organic Room Spray Organic 75ml
Sold Out
-18%
Sale price:
12,78 €
Regular price:15,90 €
Unit price:
63,90 €/L
Farfalla Security, Cuddle Time Bubble Bath Organic 200ml
-20%
Price:
12,90 €
Unit price:
172,00 €/L
Farfalla Security, Rose, Love You Organic Room Spray Organic 75ml
Sold Out
Sale price:
19,27 €
Regular price:19,90 €
Unit price:
3.854,00 €/L
Farfalla Geborgenheit, organic vanilla extract, essential oil 5ml
Sold Out
-3%
Sale price:
15,22 €
Regular price:18,90 €
Unit price:
1.014,67 €/L
Farfalla Facial Oil Mountain Lavender, Soothing Organic 15ml
Sold Out
-19%
Sale price:
15,22 €
Regular price:18,90 €
Unit price:
1.014,67 €/L
Farfalla Facial Oil Rose Geranium, Moisture Organic 15ml
-19%
Sale price:
15,22 €
Regular price:18,90 €
Unit price:
1.014,67 €/L
Farfalla Facial Oil Tea Tree, Clarifying Organic 15ml
Sold Out
-19%
Sale price:
17,27 €
Regular price:18,90 €
Unit price:
1.151,33 €/L
Farfalla Facial Oil Frankincense, regenerating Organic 15ml
-9%
Sale price:
20,79 €
Regular price:25,90 €
Unit price:
693,00 €/L
Farfalla Pomegranate, organic care oil, regenerating 30ml
Sold Out
-20%
Sale price:
16,63 €
Regular price:18,90 €
Unit price:
138,58 €/L
Farfalla Grapefruit Cleansing, Silky Cleansing Foam Organic 120ml
-12%