finigrana

21 products

FINigrana® Aleppo Haarseife Sensitiv Bio 100g
Price: 4,71 € Unit price: 47,10 €/kg
FINigrana® Aleppo Hair Soap Sensitive Organic 100g
Sold Out
FINigrana® Aleppo Seifenflocken Olive Bio 250g
Sale price: 6,93 € Regular price:8,15 € Unit price: 27,72 €/kg
FINigrana® Aleppo soap flakes olive organic 250g
-15%
FINigrana® Alepposeife 24% Lorbeeröl 100gr
Sale price: 6,02 € Regular price:7,08 € Unit price: 60,20 €/kg
FINigrana® Aleppo Soap 24% Laurel Oil 100gr
-15%
FINigrana® Alepposeife 30% terra rossa Bio 200g
Price: 4,94 € Unit price: 24,70 €/kg
FINigrana® Aleppo soap 30% terra rossa organic 200g
Sold Out
FINigrana® Alepposeife 32% Lorbeeröl 165gr
Price: 9,98 € Unit price: 60,48 €/kg
FINigrana® Aleppo Soap 32% Laurel Oil 165gr
FINigrana® Alepposeife 4% Lorbeeröl 180gr
Price: 4,58 € Unit price: 25,44 €/kg
FINigrana® Aleppo Soap 4% Laurel Oil 180gr
FINigrana® Bio-Karitécreme soft Bio 100ml
Sale price: 12,49 € Regular price:14,70 € Unit price: 124,90 €/L
FINigrana® organic shea cream soft organic 100ml
-15%
FINigrana® Gäste-Alepposeifen Oliven Bio 25g
Sale price: 1,32 € Regular price:1,55 € Unit price: 52,80 €/kg
FINigrana® Guest Aleppo Soap Olives Organic 25g
-15%
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 100ml
Price: 8,45 € Unit price: 84,50 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 100ml
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 25ml
Price: 4,90 € Unit price: 196,00 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 25ml
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 350ml
Price: 14,34 € Unit price: 40,97 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 350ml
FINigrana® Reine Bio-Sheabutter 500ml
Price: 14,99 € Unit price: 29,98 €/L
FINigrana® Pure Organic Shea Butter 500ml