Products

3427 products

Herbaria Wiesn Resi Bio SD-Dose, 70 g
Price: 7,44 € Unit price: 106,29 €/kg
Herbaria Wiesn Resi Bio SD-Dose, 70 g
Herbaria Wilde Hilde Bio SD-Dose, 85 g
Price: 7,89 € Unit price: 92,82 €/kg
Herbaria Wilde Hilde Bio SD-Dose, 85 g
Herbaria Wilde Hilde Gewürzmischung Bio 100 g - in Kooperation mit Brigitte
Sold Out
Herbaria Wunderhuhn Gewürzmischung Bio 45 g
Price: 6,99 € Unit price: 155,33 €/kg
Herbaria Wunderhuhn spice mix organic 45 g
Herbaria Za'atar Bio SD-Dose, 55 g
Price: 7,89 € Unit price: 143,45 €/kg
Herbaria Za'atar Bio SD-Dose, 55 g
Herbaria Za’atar Gewürzmischung Bio 25 g
Sale price: 4,48 € Regular price:5,99 € Unit price: 179,20 €/kg
Herbaria Za'atar Spice Mix Organic 25 g
-25%
Herbaria Zimt gemahlen bio* 60g SD-Dose
Sale price: 5,99 € Regular price:6,99 € Unit price: 99,83 €/kg
Herbaria Zimt gemahlen bio* 60g SD-Dose
-14%
Herbaria Zitronenthymian Bio 10g
Sale price: 3,83 € Regular price:4,99 € Unit price: 383,00 €/kg
Herbaria Lemon Thyme Organic 10g
-23%
Herbaria Zitronenthymian Bio SD-Dose, 17 g
Price: 6,39 € Unit price: 375,88 €/kg
Herbaria Zitronenthymian Bio SD-Dose, 17 g
Herbaria-Kamillen-Tee 15 Filterbeutel Bio
Price: 2,98 € Unit price: 114,62 €/kg
Herbaria Camomile Tea 15 filter bags organic
Herbaria-Salbei-Tee Bio 15 Filterbeutel
Price: 3,59 € Unit price: 119,67 €/kg
Herbaria Sage Tea Organic 15 filter bags
Herbaria-Thymian-Tee Bio 15 Filterbeutel
Price: 3,98 € Unit price: 147,41 €/kg
Herbaria Thyme Tea Organic 15 filter bags
Holle A2 Bio-Anfangsmilch 1, 400g
Sale price: 9,29 € Regular price:10,93 € Unit price: 20,20 €/kg
Holle A2 Organic Infant Formula 1, 400g
-15%
Holle A2 Bio-Folgemilch 2, 400g
Sale price: 9,74 € Regular price:11,46 € Unit price: 24,35 €/kg
Holle A2 Organic Follow-on Formula 2, 400g
-15%
Holle A2 Bio-Folgemilch 3, 400g
Sale price: 10,08 € Regular price:11,86 € Unit price: 25,20 €/kg
Holle A2 Organic Follow-on Formula 3, 400g
-15%
Holle Anfangsmilch 1, 400g Bio
Sale price: 7,59 € Regular price:8,45 € Unit price: 18,98 €/kg
Holle Organic Infant Formula 1, 400g
-10%
Holle Anfangsmilch PRE 400g Bio
Sale price: 8,47 € Regular price:9,96 € Unit price: 21,18 €/kg
Holle Organic Infant Formula PRE 400g
Sold Out -15%
Holle Bio - Babykeks Dinkel 150g Demeter
Sale price: 2,80 € Regular price:3,30 € Unit price: 18,67 €/kg
Holle Organic Spelled Baby Biscuits 150g Demeter
-15%
Holle Bio - Folgemilch 2, 600g
Sale price: 11,68 € Regular price:13,74 € Unit price: 19,47 €/kg
Holle Organic Follow-on Formula 2, 600g
-15%
Holle Bio - Folgemilch 3, 600g
Sale price: 11,35 € Regular price:13,36 € Unit price: 18,92 €/kg
Holle Organic Follow-on Formula 3, 600g
-15%
Holle Bio - Folgemilch 4, 600g
Sale price: 11,13 € Regular price:12,45 € Unit price: 18,55 €/kg
Holle Organic - Follow-on Formula 4, 600g
-11%
Holle Bio Baby Dinkel Zwieback, ungesüßt 200g (ab dem 6.Monat)
Sale price: 2,87 € Regular price:3,19 € Unit price: 14,35 €/kg
Holle organic baby spelled rusks, unsweetened 200g (from the 6th month)
-10%
Holle Bio-Anfangsmilch 1 aus Ziegenmilch 400g
Sale price: 14,60 € Regular price:17,17 € Unit price: 36,50 €/kg
Holle Organic Goat Milk Formula 1 400g
-15%
Holle Bio-Anfangsmilch PRE aus Ziegenmilch 400g
Price: 14,31 € Unit price: 35,78 €/kg
Holle Organic Goat Milk Infant Formula PRE 400g
Holle Bio-Babybrei Reisflocken
Price: 3,06 € Unit price: 12,24 €/kg
Holle Organic Baby Porridge Rice Flakes
Holle Bio-Folgemilch 2 aus Ziegenmilch 400g
Sale price: 14,60 € Regular price:17,17 € Unit price: 36,50 €/kg
Holle Organic Follow-on Formula 2 made from Goat's Milk 400g
-15%
Holle Bio-Folgemilch 3 aus Ziegenmilch 400g
Sale price: 14,60 € Regular price:17,17 € Unit price: 36,50 €/kg
Holle Organic Goat Milk Follow-on Formula 3 400g
-15%
Holle Bio-Folgemilch 4 aus Ziegenmilch 400g
Price: 14,31 € Unit price: 35,78 €/kg
Holle Organic Goat Milk Follow-on Formula 400g
Holle Bio-Little Farm Biscuits Dinkel 100g
Sale price: 1,59 € Regular price:2,99 € Unit price: 15,90 €/kg
Holle Organic Little Farm Spelt Biscuits 100g
-47%
Hoyer - TranzAlpine - Manukahonig MGO 250+ (250g)
Sale price: 32,07 € Regular price:37,73 € Unit price: 128,28 €/kg
Hoyer - TranzAlpine - Manuka honey MGO 250+ (250g)
-15%
Hoyer - TranzAlpine - Manukahonig MGO 300+ (140g)
Sale price: 23,48 € Regular price:27,62 € Unit price: 167,71 €/kg
Hoyer - TranzAlpine - Manuka honey MGO 300+ (140g)
-15%
HOYER Acerola + Wildfrucht Lutschtabletten Bio 30g
Price: 3,85 € Unit price: 128,33 €/kg
HOYER Acerola + Wild Berry Lozenges Organic 30g
Hoyer Bio Propolis Extrakt alkoholfrei 30ml
Price: 8,72 € Unit price: 290,67 €/L
Hoyer Bio Propolis Extract alcohol-free 30ml
Hoyer Bio Propolis Extrakt Bio 30ml
Price: 8,73 € Unit price: 291,00 €/L
Hoyer Organic Propolis Extract Organic 30ml
Hoyer Blütenpollen Premiumqualität Bio 225g
Sale price: 11,21 € Regular price:13,19 € Unit price: 49,82 €/kg
Hoyer Flower Pollen Premium Quality Organic 225g
-15%
HOYER Fenchel + Thymian Honigsirup 250g
Price: 4,60 € Unit price: 18,40 €/kg
HOYER Fennel + Thyme Honey Syrup 250g
Hoyer Gelée Royale forte Kapseln Bio 15g
Price: 12,27 € Unit price: 818,00 €/kg
Hoyer Royal Jelly forte capsules organic 15g
Sold Out
HOYER Gelée Royale im Honig Bio 250g
Sale price: 5,59 € Regular price:6,58 € Unit price: 22,36 €/kg
HOYER Royal Jelly in Honey Organic 250g
-15%
Hoyer Gelée Royale Trunk mit Blütenpollen und Weizenkeime Bio 10x10ml
Sale price: 11,20 € Regular price:13,18 € Unit price: 112,00 €/L
Hoyer Royal Jelly Trunk with Pollen and Wheat Germ Organic 10x10ml
-15%
Hoyer Ginseng forte Kapseln Bio 11,5g
Sale price: 11,08 € Regular price:13,03 € Unit price: 963,48 €/kg
Hoyer Ginseng forte capsules organic 11.5g
-15%
Hoyer Hochland Bio-Blütenpollen Bio 225g
Sale price: 14,27 € Regular price:16,79 € Unit price: 63,42 €/kg
Hoyer Hochland Organic Flower Pollen Organic 225g
-15%