vivani

11 products

Vivani Cappuccino Schokolade 100g Bio
Price: 2,96 € Unit price: 29,60 €/kg
Vivani Cappuccino Chocolate 100g organic
Vivani Choco Dragées Cranberry 75g Bio
Price: 3,98 € Unit price: 53,07 €/kg
Vivani Cappuccino Chocolate 100g organic
Vivani Cappuccino Chocolate 100g organic
Price: 3,89 € Unit price: 51,87 €/kg
Vivani Cappuccino Chocolate 100g organic
Vivani Creamy Caramel Schokoriegel (18 Stück)
Price: 24,83 € Unit price: 34,49 €/kg
Vivani Creamy Caramel Chocolate Bars (18 pieces)
Vivani Edel Bitter 100% + Himbeere Bio, 80 g
Price: 3,89 € Unit price: 48,63 €/kg
Vivani Edel Bitter 100% + Himbeere Bio, 80 g
Vivani Edel Bitter 100% + Nibs Schokolade 80g Bio
Sale price: 3,89 € Regular price:4,29 € Unit price: 48,63 €/kg
Vivani Cappuccino Chocolate 100g organic
-9%
Vivani White Nougat Crisp Riegel - mit Reisdrink - 35 g (18 Stück)
Sold Out
Vivani White Nougat Crisp Schokoriegel Bio
Sale price: 1,25 € Regular price:1,29 € Unit price: 35,71 €/kg
Vivani White Nougat Crisp chocolate bar organic
-3%